Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halánték rángás?Mitől lehet?

Halánték rángás?Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban párszor észrevette ,hogy a bal halántékom pár másodpercre megrándul..Mitől lehet ez?

Olyan mint egy ideg,izom valami párat rándulna.Nem éreztem még ilyet

35 éves,egészséges nő vagyok,vérnyomásom rendben van.Fekve és séta közben is éreztem már.



2022. jan. 10. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem fáj a fejem,semmi egyéb problémám nincsen
2022. jan. 10. 21:07
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia ,nem lehet hogy állandóan stresszes és ideges vagy?
2022. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Esetleg magnézium hiány
2022. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostanában több a stressz ez igaz,mert sok a munka de pont ma volt szabad napom.

Magnézium hiány nem tudom ,hogy lehet e,mert multivitamint szedek,de fogok bevenni külön is.

Köszönöm

2022. jan. 10. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy ogndolat, semmi garancia, hogy értelmes:

Mennyire szoktad szorítani a fogadat? Pl álmodban, vagy akár napközben? Sokszor az ember észre sem veszi és szorítja a fogait, általában stressz eredetűen..


Cska azért kérdezem, mert a rágóizom a fül fölött kanyarodik hátra a koponya hátső része irányába, szóval elég közel megy el a halántékhoz. ha szorítod, az feszül, és állandó szorítás hatására kicsit begörcsösödhet, okozhat ilyesmit. Nekem legalábbis szokott néha hasonlót okozni.

2022. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!