Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HÍV, hepatitisz műköröm ?

HÍV, hepatitisz műköröm ?

Figyelt kérdés
Voltam ma feltölteni a körmöm és ahogy reszlték a körmöm nagyon piros lett és azt mondta a körmös hogy vékony a körmöm és ezért érzékeny de minden rendben ez nem baj. Viszont most azon jár az eszem hogy nem e kaphattam el esetleg a HÍV vagy a hepatitisz vírust

2022. jan. 11. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha a körmösöd megfelelően fertőtlenít, akkor nem érhet baj. Nyugi, ennek nem sok esélye van. Szerintem tényleg csak vékony, gyenge a körmöd.
2022. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget, miért kaptad volna el?
2022. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
esetleg félek az ilyenektől és inkább megkérdezem és nem a hülye válaszokra várok!!! be vagyok oltva hepatitis a és b ellen de c ellen nem azért inkább megkérdezem hogy ilyentől ez megtörténhet e
2022. jan. 11. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdésre hülye válasz. Előbb kapod el a hepatitist a szex útján mintsem a műkörmösnél, vagy a HIV-et, jesszus....
2022. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kapod el.

Ugyanakkor nem hinném, hogy ez annyira normalis. Lehet azt reszelni úgy is, hogy ne vekonyitsa el

2022. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

neten sok helyen olvastam hogy el

lehet kapni de van hogy azt írják hogy nem lehet és nem tudom mit kellene elhinnem. Elég hipochonder vagyok és nem szeretnék azert meghalni mert a körmösnél esetleg valamit elcsesznek

2022. jan. 11. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichologust is latogass meg a kormos mellett (vagy epp helyett, ha kell a penz) eleg nagy szukseged van ra, ahogy latom.
2022. jan. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak hipochonder vagy hanem ostoba is.
2022. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ostoba mert neten ezeket az infokat írják? nemtudom te mennyire bizonytalanodnál el. Ezek szerint nem lehetetlen különben nem írnának ilyet
2022. jan. 12. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert nekem van eszem, meg tanultam biológiát is.
2022. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!