Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ebből probléma?

Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előző hónapban volt egy Vendégem, akinek porcelánból építettem francia műkörmöt. Azóta természetesen ez lenőtt, ezen kívül biztos vagyok benne, hogy sok helyen megvált az anyag. A kérdésem az, hogy a Vendégemnek lehet -e körömgombája attól, hogy ezeket a megválásokat a körömlakkal légmentesen elzárta, ezzel egy meleg közeget képezve, ami az előbb említett problémának kiváltó oka lehet. Mikor nálam volt, a körmét megfelelően előkészítettem nail preppel és primerrel (savas). A válaszokat mindenkinek köszönöm!


Ui.: Természetesen van OKJ-s végzettségem, de nagyon hipochonder vagyok, nagyon félek a fertőzésektől, így inkább meghallgatom más véleményét is.



2019. nov. 16. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Mi akiknek nincs vègzettsègük ezt honnam tudjuk? Nektek kellett ilyeneket tanulni.
2019. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!