Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pozitív PCR teszt esetén van...

Pozitív PCR teszt esetén van teendőm?

Figyelt kérdés

Mármint a 10 nap karanténon kívül. Fognak keresni bárhonnan? Magánúton teszteltettem. A háziorvosnak jeleztem e-mailben a dolgot önszorgalomból.

Tavaly tavasszal tudom, hogy rendszeresen jöttek ellenőrizni a rendőrök ilyenkor, illetve a piros papírt is ki kellett ragasztani. Ezek még most is megvannak?



2022. jan. 12. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg meg, gyakorlatilag közel sem biztos, hogy sor kerül rá.

Párom 3 nappal előbb produkált pozitív tesztet mint én. Lejelentettük őt is, engem is. Ő kapott határozatot, kellett alkalmazást letölteni is. Nekem nem volt semmi, pedig ráadásul eü dolgozó vagyok:D

2022. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat tavaly tavasszal, aprilisban voltam beteg. A 10 napot az elso tunettol szamitottak, hatarozatot nem kaptam mert husvet volt es tavaszi szunet, a haziorvosnak szoltunk, hogy mar a gyorsteszt pozitiv volt. Nem volt se matrica, se alkalmazas, se ellenorzes :D

Anyukam kolleganojenek a ferje rendor, azt mondta, hogy mar tobbet nem jarnak ki ellenorizni. (kis erdekesseg: volt olyan idoszak, mikor nem volt rendor aki kimenjen, ezert azok mentek ellenorizni, akik karantenban voltak, betegen)

Jo pihit!

2022. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondod,hogy 9 napja volt az 1.tüneted, aztán akkor holnapután már mehetsz is isten hírével. Szánalmas. Ezt úgy kellett volna, hogy teszttől számítva 10 mínusz 2 nap, vagyis 8. Aki sokat halogatta, az úgy járt, de legalább nem lehetne kamuzni.
2022. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!