Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek meddig volt pozitiv a...

Kinek meddig volt pozitiv a covid tesztje?pcr teszt.

Figyelt kérdés

3.an lettem beteg,6.an mar nem mentem dolgozni,jelentkeztem a haziorvosnal,elmondtam a tuneteim(izomfajdalom,fejfajas,gyengeseg).azt mondtak nem covid,mondtam,hogy oke,szeretnek tesztet mert ha nem covid nem szeretnek 10 napot itthon ulni.nem kuldtek tesztre,merthogy hiaba negativ lenne,akkor is 10 nap.

A munkahelyem viszont elkuldott mult het penteken.amugy is komolyan veszik,es a szaglasom es izerzekelesem is elment par napra.16.an elmentem tesztre,pozitiv lett.20.ig kaptam karantent,de azt modntak,hogy igazabol mehetnek mar 21.en dolgozni,hiaba vagyok pozitiv,mar nem fertozok.lehetek honapokig is pozitiv.

A munkahely viszont nem enged.ma ujra voltam teszten,ott is mondtak,hogy volt akinek 3,5 honapig pozitiv volt a tesztje.

Ha ez is pozi lesz,jovoheten sem mehet dolgozni.a tappenz viszont borzaszto keves,nem vagyok beteg mar tobb mint egy hete.teljesen jol vagyok.

Tapasztalat erdekelne,ki meddig volt pozitiv?mehetett dolgozni?vagy otthon ult honapokat akar?


2021. ápr. 23. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32. napja vagyok pozitív. Egyik ismerőst kiírták 10 nap után dolgozni, meg is fertőzött egy harmincast, aki belehalt. Szerintem kevés a 10 nap. Még a 21 is necces.
2021. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mehetek dolgozni, ameddig nem leszek negatív. Nem táppénzen vagyok, hanem állásidőn. Szerintem ez korrekt. A pcr teszt nem árulja el ki meddig fertőz. Ez egyéni. Olvastam olyan esetet, hogy valaki 3 hónapig fertőző képes volt. Nem tudom pontosan milyen vizsgálat mutatta ki. Természetesen nem Magyarországon.
2021. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Allasido alat azt erted,hogy megkapod a fizetesed?

En sem reklamalnek,ha felajanlanak ezt,mivel hiaba kertem,munkat nem tudnak adni itthonra.

2021. ápr. 23. 14:05
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem március 18 pozitív volt, brit mutáns, jött a karantén 10 nap.

12. nap teszteltek újra, már negatív volt. Beteg nem voltam,2-3 nap éreztem magam fáradtnak, feküdtem akkor, rázott a hideg néha de lázam nem volt.


Bevettem minden nap 4000 mg C vitamint és 8000 NE D vitamint, meg multikat szedtem és rengeteg gyömbért, fokhagymát ettem. Ennyi... 12. nap full negatív voltam.

2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ja és 4-5 liter vizet ittam ezt lehagytam, egész nap pisiltem, de kitisztultam!
2021. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, kapok fizetést, csak nem annyit mintha dolgoznék. A táppénznél ígyis több.


Én is szedek vitamint, eszek tormától kezdve mindent. Nem ettől függ szerintem kinek meddig tart a covid.

2021. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30-as nem covidban halt meg 10 nap alatt. Ha kórházban volt, akkor a covid protokoll, túllélegeztetés stb. öli meg a beteget. Én 1 hét alatt jobban voltam teljesen.
2021. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Alapjaraton megiszom a napi 4-5 liter vizet.(nem,nem vagyok cukros)

Zoldseg es gyumolcs naponta tomerdek mennyisegben.

Ezen felul szedek C es D vitamint miota kezdtem erezni,hogy valami nem okes.

2021. ápr. 23. 17:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor genetikai tényezőket is bele kell venni. Én 2-3 litert iszok durván, akkor dupláztam szinte, de nekem ez elég is volt, nem akartam túlterhelni magam. De ha kérdező már jobban vagy, akkor sima ügy, nálad is beváltak ezek.
2021. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Persze,mar jol vagyok,csak a teszt pozitiv,es amig pozitiv nem enged a munkahely dolgozni,tappenzen vagyok.

A nepegeszsegugy es a haziorvos szerint is mehetek mar munkaba,ahogy karantenban sem vagyok mar.mindenhova mehetek,csak munkaba nem mert nem engedi a munkaltato...es akar honapokig is pozitiv lehet a teszt,akkor addig nem mehetek?

Bosszanto,hogy itthoni munkat nem adnak,pedig szivesen dolgoznek akar itthonrol is,csak ez a semmitteves,es a keves penz idegesit.

2021. ápr. 23. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!