Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nincs oltásom és elkapom a...

Travis83 kérdése:

Ha nincs oltásom és elkapom a covid valamelyik fajtáját, kb hány százalék esélyem van a túlélésre?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 19:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom!Akkor tiszta életelixír így akkor megfelel?

Basszus ti milyen feszültek vagytok atyaég

Kéne már wellnessre menni hogy lenyugodjatok egy kicsit vagy masszőr vagy mit tudom én :D

Én nem vitatkozom mert nem érdekel ez az egész hajcihő

Én válaszoltam a kérdésre és nem reagálok kommentekre mert a kérdésre kell felelni nem egymásnak ugrani mint vak az ajtónak :D

Nyugi

2022. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ma már nincs magas lázam(37.7), de mivel alig tudtam aludni a vírustól, így nagyon szétkent vagyok.
2022. jan. 13. 14:54
 23/35 anonim válasza:
100%
Oltással is elkapja az ember, nyugi. Nem akarok okoskodni, megteszik azt helyettem mások, de pl én (48F) a nyár elejei két oltással a karomba kaptam el december elején, és nem volt kellemes de túlélhető. Viszont most nem fogok rohanni beoltatni magam az ellen a betegség ellen amin épp átestem. KB mintha biztosítást kötnék a tavalyi nyaralásomra...
2022. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Korosztálytól függ, 40 alatt kb. 99,98%, ha dagadtabb vagy. De ha 90 felett, akkor ez a szám akár 96%-ra is csökkenhet.
2022. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

#21: "Akkor tiszta életelixír így akkor megfelel?"

Nem felel meg, ez nem így működik, amit leírtam tények, az összetevők (zsírok, cukrok, sók) az mRNS-en kívűl megtalálhatók az élelmiszerekben is (az mRNS egy aminósav, ami a COVID vírus tüskefehérjét kódolja), olvass utána, mielőtt kinyilatkoztatsz, ez nem nekiugrás a másiknak, te azt sugaltad, hogy ne oltasson, mert az nagydózisú kemikália, és meg válaszoltam rá, hogy nem az. Ez is kapcsolódik a kérdéshez.

"Nyugi"

Én nyugodt vagyok.

2022. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
24%

#23: "nem volt kellemes de túlélhető."

Erről van szó, ez az oltás lényege, hogy nem lélegeztetőn végezted.

"mintha biztosítást kötnék a tavalyi nyaralásomra"

Nem olyan, hanem mintha biztosítást kötnél az ezévi nyaralásodra, de ha rám halgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

2022. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

itt láthatók az esélyek vakcina nélkül és azzal, életkor szerint

[link]


nálam (45 év) a mortalitás esélye 0,05% azaz 1/2000 . az ötös lottón a 3-as esélye 1/1231 talán ez irányadóként megfelelő

2022. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

".....azaz 1/2000 . az ötös lottón a 3-as esélye 1/1231 talán ez irányadóként megfelelő"


Nagyon jók az ilyen példák mert ezekből látszik mennyire brutális mértékű a hisztériakeltés aminek bedőlnek az emberek mint a szektatagok.

2022. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
66%
20-ra lepontozást azt kaptam, csak választ nem, hogy melyik összetevő kemikália? Könyebb lepontozni, mint válaszolni? Mindjárt gondoltam.
2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

nana, nekem egyszer már volt 3-asom az 5-ös lottón


de kétségtelen tény, ha a neoprimitív propaganda így vezeti fel a parát hogy "van egy új légúti oboa, íme az esélyek a halálra, lehet oltást kérni aki akar" valószínűleg más a helyzet. így viszont kaszál a Moderna és a Biontech, akikben mi is a közös? ja az hogy életükben nem törzskönyveztettek nem hogy gyógyszert még negro cukorkát sem.

2022. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!