Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor gyógyulok meg kb?...

Mikor gyógyulok meg kb? Visszakapom valaha a szaglásom?

Figyelt kérdés

Kb dec 31 és január 4 között fertőződhettem meg, 6án vesztettem el a szagokat és ízeket, tegnap elkezdtek visszajonni, ezek szerint már közel a gyógyulás?

Nagyjából mikorra várható a gyógyulás?

Alapjáraton nagyon kifinomult az ízlelésem és szaglásom is, az ételekből mindig kiérzem milyen fűszerek vannak, stb.

Visszakaphatom valaha is ilyen szinten az ízérzékemet, vagy csak annyit fogok érezni az ételeken, hogy finom?

Még annyi, hogy teljesen jól érzem magam



2022. jan. 13. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy visszajön, én is ugyanebben a cipőben járok. Én 31én kaptam el, és tegnap ment csak el a szaglásom. Én is jól érzem magam egyébként, a nyakam fáj csak és az orrom dugul be néha. Egy ismerősömnek 4-5 nap alatt visszajött, ő kipróbált egy netes módszert, amit ma én is kipróbáltam, narancsot kell megsütni a gázon, ha fekete mindenhol akkor levágni a héját, 1 kanál barnacukor, és megenni. Neki használt, remélem nekem is fog. De egyébként én úgy tapasztalom hogy ez mindenkinél más..
2022. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, egyébként mielőtt elment volna az ízlésem, ittam egy világos budwart és málnaszörpös mellékize volt, most egy démont iszok és ennek is hasonló mellékize van, a sör ízt nem is érzem rajta.
2022. jan. 13. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem dec. elején volt covidom és azóta sem jött vissza a szaglásom. :(( Nagyon sajnálnám, ha többé nem jönne vissza.
2022. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom ez most vigasztal-e titeket vagy sem, de én tavaly március óta nem nyertem vissza a szaglásom és az ízlelésem rendesen. De, javult legalább. Sejtem, hogy köze lehet hozzá a mentális állapotomnak, mert eléggé szorongok. Nemrég hallottam viszont, hogy a cink segíthet, nézzetek utána!
2022. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt vagy 2-3 hónap mire visszatért, nagy valószínűséggel a tiéd is visszafog!
2022. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Omikron, nemreg lettem negativ, par nap volt csak az aktiv fertozottsegem. Alatta nagyon jol ereztem mindent, vegen element 2 napra, azota izek okesak, es konstans ecetes-hamutalszagot erzek, amitol hanyingerem van mar. :(
2022. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, nekem bevált a narancs módszer, 1-2 nap múlva visszajött teljesen, azóta is minden oké.
2022. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem azóta visszajott nincs semmi mellékszag, mintha kicsit még gyengébb lenne a szaglasom
2022. febr. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!