Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tennél, ha az irodában...

Mit tennél, ha az irodában ahol dolgozol nagyon terjedne a covid?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Csak az lesz beteg, aki arra fogékony. Aki eddig is foglalkozott saját testi és lelki egészségével azon vagy tünetmentesen átmegy, vagy enyhébb tünetekkel.


A félelem, a pánik azok mind-mind gyengítik az immunrendszer erősségét.


Semmit se tennék. Csinálnám a dolgom, mint eddig.

2022. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Úgy átestem rajta oltatlanul, hogy megfázásnak hittem. 😄
2022. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Semmit.Max maszkot húznék de ennyi

Nem kell pánikolni

2022. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. A média és egyéb hírforrások szerint eddig minden követ megmozgattak kábé ellene, mégis még mindig ez az agymenés van jelen a napjainkban. Az elejétől fogva csak majréznak az egészről. A megbetegedést (legyen az akármilyen betegség) amúgyse lehet 100%-osan kikerülni + Ott vannak szerencsétlen hajléktalanok, mosdatlanul, étel és innivaló nélkül a hidegbe/fagyva és még mindig itt vannak közöttünk. Pedig náluk azért nagyon nincsenek meg azok a feltételek, amelyek az átlagemberek számára megadatottak.
2022. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne lehetőségem megpróbálnám megoldani, hogy ne kelljen bejárnom, amíg el nem csendesedik a kitörés.
2022. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most estem át a Covidon, nem azért de ez kutyafüle volt. A legtöbb megfázás jobban ledöntött mint ez. Na az influenza, ott napokon keresztül hánytam ÉS f*stam egyszerre, amit nem könnyű kivitelezni, lévén csak egy WCm van. Az egy rémálom volt és közben olyan büdös volt a termésem, hogy nem bírtam megmaradni.

Covid alatt még jól is jött, hogy nem éreztem szagokat, így volt egy kis szagtalan hasmenés, hidegrázás, izületi fájdalom és orrfolyás.

Egy oltást kaptam előtte, házi orvostól majd érdeklődök érdemes e beadatni kövit, ha már átestem, de ha haverom nem erőlteti hogy csináljak tesztet, most is abban a hitben lennék, hogy megfázás volt.

2022. jan. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Innék egy kis vodkát.
2022. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!