Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy ennyi idő után...

Létezik, hogy ennyi idő után meggyógyuljak a covidból?

Figyelt kérdés

Feltehetően múlt hét szombaton kaphattam el. Kedden kezdődtek a tünetek (enyhe torokfájás, kaparó érzés), majd szerdán volt a "legrosszabb" és szerdától máig teljesen el is múlt minden tünetem.

Kedden antigén gyorsteszt pozitívat mutatott, szerdán PCR is megerősítette ezt.

Az illető akitől elkaptam szombaton, feltehetően előtte 6 nappal fertőződött meg és ő ezen a héten lett egyre rosszabbul. Neki láza is van, fáj a háta, folyik az orra, köhög, stb.

Neki két pfizer oltása volt, én 2 sputnikra kaptam egy modernát tavaly novemberben. Létezik, hogy ez számítana, vagy teljesen random a dolog?



2022. jan. 15. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha ótva vagy, akkor nem lehetsz civodos, akkor lepattan rólad a vírus!
2022. jan. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, omikron terjed, három oltással is meg lehet fertőződni enyhe tünetekkel, ha teszt igazolta nyilvánvalóan covid volt, hamis pozitív tesztek nem jellemzőek.

Attól, hogy tünetmentes vagy még fertőzhetsz, a karantén teljes hosszát töltsd le.

2022. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz covidos oltás mellett is, az hogy be vagy oltva nem azt jelenti hogy nem kaphatod el, hanem azt hogy nagyobb esélyed van az enyhe lefolyásra, az oltás nem magától a virustól véd meg hanem többnyire attól hogy bele halj
2022. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!