Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom, hogy felépült...

Honnan tudhatom, hogy felépültem a COVIDból?

Figyelt kérdés
Vettem egy tesztet 6én, mert rosszul voltam és önkéntes karanténba vonultam. Pár napja kezdem egyre inkább érezni a tüneteket és teljesen egészségesnek érzem magam. Elképzelhető, hogy átestem a covidon 10 nap alatt? Vegyek tesztet? Elég drága egy teszt és ha pozitív, akkor pár nap múlva megint kell egy új teszt. Ha eltelt már 12 nap, akkor hány % hogy meggyógyultam?

2022. jan. 15. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy "napja kezdem egyre inkább érezni a tüneteket és teljesen egészségesnek érzem" azt jelenti, hogy már tünetmentes vagy?


Ha eltelt 12 nap és tünetmentes vagy már nem vagy karanténköteles, gyógyultnak számítasz.


Ezt a pár nap múlva kell egy új teszt dolgot nem értem, ahogy azt sem, hogy miért tünetmentesen akarsz tesztelni, miért nem amikor tüneteid voltak. Vagy nagyon félreértettem, amit leírtál?

2022. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért akar tesztet, hogy megtudja, fertőz-e még.
2022. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha legalább 10 nap eltelt és 3 napja láztalan, tünetmentes további teszt nem szükséges.
2022. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elirtam, pár napja nem érzem a tüneteket, teljesen egészséges vagyok.

Igen, az érdekelne még fertőzök e

2022. jan. 15. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eltelt 10 nap és 3 napja nincsenek tünetek mehetsz közösségbe, újabb teszt nem kell.
2022. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!