Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt HIV+ sorstàrsak? 24L

Vannak itt HIV+ sorstàrsak? 24L

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 02:18
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Biztos van, miért érdekel? Hogy lettél Hiv fertőzött, ugye tudod, hogy gyógyszeresen már bőven kezelhető?
2022. jan. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kezelhető és olyan alacsony szinten tartható, hogy tüneteket nem okoz.
2022. jan. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Sot gyereket is vallalhatsz es nem is fertozol ha szeded a gyogyszereket.
2022. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom ezt mind.

Meglepő a kedvességetek,köszönöm. Örülök hogy ilyen edukáltak vagytok ezzel kapcsolatban, gondolom ismeritek az Undetectable

equals Unstransmitable(U=U)vagyis hogy ha nem lehet megmérni a vírusszámot mivel a gyógyszer olyan szintre csökkenti azt, akkor nem lehet tovább adni védekezés nélküli szexel sem és igazából semmiféleképpen sem.

Igazából már régóta szerettem volna olyan helyzetben lévő nőkkel beszélni mint én, ezért írtam ki ide...

2022. jan. 23. 01:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, elképzelhetőnek tartom, hogy (ha itt nem sikerülne) tudsz találni ezzel foglalkozó tematikus fórumokat-csoportokat (például a legnagyobb közösségi oldalon) és ha esetleg saját néven nem szeretnél szerepelni, álprofilt is létrehozhatsz e célra.

Remélem, hogy manapság az emberek többsége már jól informált és elfogadó e betegséggel kapcsolatosan.

2022. jan. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem az, utolso. Elképesztő a tudatlanság a hivvel kapcsolatban.
2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon szomorúan olvasom. :( Manapság már nagyon sok helyről lehet informálódni ezzel kapcsolatban és már rég nem az a helyzet, mint régen.
2022. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha szeretnel talalkozni olyan pasival, akit nem zavar, hogy HIV+ vagy, irj priviben.
2022. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!