Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan enyhithetoek a covid...

Hogyan enyhithetoek a covid tünetei?

Figyelt kérdés
A férjemnek ez a 4. Napja, fejfajas, hidegrazas, remegés, láz, és újonnan az éjszakai izzadás. Az éjszakai izzadasra mi a legjobb “szer”? Van vmi tippetek, hogy hogy enyhíthető? Nekem ez a 3. Napom, lázas voltam, faradtsag, és most torokfajas. Egy csomó vitamint szedek. Felek, hogy rosszabbodik az állapotom és nem tudom ellátni a 3,5 honapos babánkat.
2022. jan. 17. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Háziorvossal nem lehetne napi rendszerességgel érintkezni? Akár a kicsi védőnőjével/háziorvosával?


Online pszichológus, aki segít együtt gondolkodni, hogy jobb legyen egy kicsit a közérzetetek? Esetleg Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársai? (Ők nagyon kiválóak nyugtatgatásban, vigasztalásban.)


Ellátottjogi képviselő? Van valamilyen képviselő a betegjogi képviselőn kívül - akik kórházakban vannak - de nem vagyok biztos benne, hogy hívják őket. Arra tippelek, hogy regionális képviselő vagy micsoda. (Egészségyügyi dolgokkal foglalkoznak.)


Területileg illetékes családsegítő szolgálat munkatársai együtt gondolkodásban segíteni tudnának távolról? 116-123-as lelkisegély szolgálat elérhető lenne? (Van, amikor eléggé túlterheltek néhány percig nem lehet megkapni őket.)

2022. jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt válaszoltam egy hasonló kérdésnél, ide is bemásolom:


Nac nevű aminosavat szedjen, nagyon jó a tüdőre,csökkenti a gyulladást! Yiya márkát tudom ebből ajánlani. Extra magas D-vitamin bevitel (10 ezer NE néhány napig), C-vitamin (5000 mg), reggel szerves szelén, este szerves cink, magnézium-laktát, Q10 MCT olajban ( utsó kettő Gal márka), Protexin bélflórajavító, nézze az ujján naponta a véroxigénszintet- 95-99 közt jó, 95 alatt irasson fel az orvossal inhalatív szteroidot. 90 alatt mentők! Ha van nehézlégzés,szintén. Fontos még az Aspirin Protect, Quamatel gyomorvédővel együtt. Az Aspirin gátolja a mikrotrombózisok kialakulását a tüdőben,amik a súlyos állapothoz vezethetnek! De nézze meg a betegtájékoztatót,mert van pár allapot amikor nem szedhető (pl fekély). Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jobbulást!

2022. jan. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!