Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas májérték Hepatitis?

Magas májérték Hepatitis?

Figyelt kérdés

megkaptam a vérvétel eredményeit és azt mondta a háziorvosom hogy magasak a májértékeim és szeretne egy hasi ultrahangot csinálni és lehetséges hogy Hepatitis tesztet is.

Én meg persze most félek mivel mostanság nagyon parázok a Hepatitistől amit közöltem az orvossal is.

Viszont nem tudom hogy milyen úton kaphattam el mivel nekem igazából minden ki van zárva.

Nem is fáj semmim se nem vettem észre semmit.

Nem mondta hogy sürgősen menjek be elég jövőhéten is de eléggé ideges vagyok:/


szerintetek lehetséges ez vagy esetleg azért mondta mert említettem hogy félek?



2022. jan. 17. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mennyi az érték, de egy hasi ultrahang eleve nem árt, plusz egy teszt sem.

Nekem is magasak az értékek, de se B, sem C-s nem vagyok, volt teszt erre. Lehet magas az étkezés miatt, gyógyszertől, túlsúly miatt, stb...

2022. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és sem tudom sajnos mennyi az érték mivel telefonon hívtam csak fel őket és ijedtembe még megkérdezni se tudtam:/ remélem csak hogy minden rendben van és elővigyázatosságból szeretne tesztet csinálni
2022. jan. 17. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel tudlak vígasztalni!

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

Mit gondolsz milyen vétségről van szó?

2022. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mennyi az a "magas".
2022. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3! Nem unod még? Minden kérdéshez írsz valamit....
2022. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni mennyi. Nem is értem, hogy miért nem kérdez erre rá valaki, de mindegy most már. Ergo egyelőre nem lehet tudni mi okozza.
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!