Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehet covid?...

Szerintetek ez lehet covid? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este kapart a torkom és be volt dugulva az orrom, és fejfájás. Ma délelőtt elmúlt az orrdugulás, hőemelkedésem lett 37-max 37,5 és egy kis torok kaparás de alig érzem, most 37 a hőm, de nem érzek semmi rosszul létet és semmit, reggel csináltam itthon egy gyorstesztet, negatív lett. Igazából amit tegnap éreztem az elmúlt csak a hőemelkedés maradt, és néha egy kis fejfájás. Szerintetek?



2022. jan. 18. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Most náthaszezon van. De ugyanakkor (főleg az omikron, főleg oltottaknál) a Covid is könnyen tűnhet náthának. A gyorstesztek sem mutatják mindig egyből. Ismételd meg ma este, ha tudod.
2022. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. De az is lehet, hogy nem az.
2022. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így lehetetlen megmondani csak már voltam hivatalos teszten ezelőtt és negatív lett a gyors és a pcr is és éppen le nem csesztek, hogy minek megyek oda amikor nem vagyok covidos... De ez nem most volt kicsit régebben.

De lehetséges az hogy ez covid lenne és fél nap alatt elmúlnak a tünetek?

Egyébként nem vagyok oltva.

2022. jan. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!