Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak kínai oltásra...

Miért csak kínai oltásra lehet időpontot kérni? Miért nem lehet választani, és a többi oltásra is online időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

#COVID #online időpont #kínai oltóanyag
2021. ápr. 29. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Mert a kínaiból van egy csomó! Ami senkinek nem kell. Így el lehet sütni azt is.

Ez pont olyan, mimor egy bolt akcióz valamit, hogy ne maradjon a nyakán

2021. ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk Astrara is lehet a jövő hétre.
2021. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a többi vakcinából nem jött annyi, hogy az oltópontokra is jusson.
2021. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as

De, a Pfizerből mindig is több volt.

Azért a kínait nyomják, mert nem fogy, holott ez volt a legdrágább, a NER lovagok is ebből gazdagszanak, na meg presztízskérdés, hogy kínai kommunista barátaink csodaszere, amit személyesen SZP engedélyezett és rendelt meg, jól fogyjon.

Technikailag semmi akadálya nem lenne, hogy a másik négyet is meg lehessen rendelni, sőt eleve az egész regisztrációnak így kellett volna lennie.

2021. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól átvernek mindenkit, miközben Orbán nevet a markában!!! Ez felháborító!! 1,3 millió pfizer érkezik Magyarországra májusban de nem lehet rá jelentkezni. Aztán ez a féleszű reggel elszólja magát (hogy a 4 millió biztos ami biztos azért legyen meg), hogy Pfizerre is lehet ám jelentkezni, de utána már nem lesz, mert a 16-18 éveseknek rakják félre. Mondja már meg Orbán elvtárs, hol van 1,3 millió 16-18 éves az országban??? Nyilvánvaló hazugság, amit mond. Majd a bejelentés pillanatától elérhetetlenné teszik a regisztrációs oldalt, ami azóta sem működik (cca 7 óra telet el azóta). Ez aztán szervezettség, tiszta kommunikáció. Komolyan hánynom kell ettől az alkalmatlan bandától.
2021. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És persze túlterheléses TÁMADÁSNAK hazudják. Szerintem a Soros volt. Meg, bavallom, én is, mert regisztrálni szerettem volna.
2021. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek, menjetek az oltópontokra. Én odamentem, és kaptam Pfizert. Mondjuk, rengetegen voltak, várni kellett.
2021. ápr. 30. 16:09
 8/9 Scream85 ***** válasza:

Mert Orbán apánk a kínai seggeket nyalja jó pénzért, és bevásárolt a vakcinájukból, amit most el kellene használni.

De a tegnapi "akció" megmutatta melyik vakcinára lenne igény valójában.


Csak hát valamiért inkább spájzolja a Pfizert a tiniknek (akik még bőven ráérnének), ahelyett, hogy megkaphatná az aki több hete/hónapja regisztrált az oltásra, és pl betegsége miatt csak azt kaphatná.

Most meg várhat további heteket amíg jön belőle újabb szállítmány....feltéve hogy a Covid nem lesz gyorsabb.

2021. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a kínai vakcinákat el kell elpasszolni! (a legdrágább) Nagy a valószínűsége annak hogy anyagi érdekek motiválják a kormányunkat,a kínai vakcinák felhasználására.

A fél világ felhördült, arra hogy a kínaira kiírta a kormányunk hogy az a legjobb vakcina .. Na persze anyám meg salakmotorozik 120 évesen. Azért ekkora blődséget nem kellene erőltetni.

2021. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!