Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nem fog rosszabbodni ugye?

Már nem fog rosszabbodni ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn teszteltem pozitívat. (Covid)

Szombaton kezdődött az egész egy kis orrfújással, majd vasárnap hőemelkedés és izomfájdalom.

Ezek után mentem el hétfőn tesztre, ami pozitív lett.

Hétfőn illetve kedden viszont már csak enyhe torok/mellkas fájdalmam volt plusz orrdugulás, illetve szakad fel az egész, ha köhögök.


Szerintetek fog ez meg rosszabbodni? Vagy erre kell meg számítanak pár napig? Novemberben oltottak amúgy pfizerrel.


Koszonom!



2022. jan. 19. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött, és én kijöttem belőle 4 nap alatt. A taknyolás volt nekem erősebb.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ma megyek tesztelni

Nekem eros vegtagfajdalmaim vannak meg laz...

Kohogok kicsit.

Fejem luktet..

Faradekonysag es gyengesség..

Ez lehet covid?

Rubofent veszek ra

2022. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha az omikronnal találkoztál, akkor valószínűleg túl vagy a nehezén. Ha a deltával, akkor különféle autoimmun folyamatok formájában jöhet még a feketeleves.
2022. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken kezdődött, éreztem, hogy valami nem okés, fáradt voltam, égett a szemem és szúrt még a fülembe is. Utána másnap ugyanez volt, hétfőn éjszaka már konkrétan azt hittem, hogy meghalok. Életemben nem éreztem ennyire rosszul magam, és nem is féltem ennyire. Nyomott a mellkasom is, szédültem, mindenem szakadt szét. Tegnaptól már sokkal jobban vagyok, szóval szerintem a 4-5.nap a legrosszabb. 2x vagyok oltva egyébként, igaz tavaly áprilisba kaptam
2022. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!