Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nincs beoltva vírus ellen...

Aki nincs beoltva vírus ellen tényleg nem mehet a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az se mehet aki be van oltva.
2022. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg senki sem mehet. Telefonos konzultációt tartanak elvileg, de a telefont meg sosem veszik fel. És kérik, ha beteg vagy semmiképpen ne menj oda. :D De mikor akarna az ember orvoshoz menni?
2022. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A mi háziorvosunk bárkit fogad, állandóan tömegek ülnek a rendelőjében. Akár covid tünetekkel is odamehetsz, beülsz és várod a sorod.
2022. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvoshoz viszont be nem lehet lépni, e-mailben kell konzultálni, fotót küldeni, ha mondjuk kiütés van, s ha ő úgy látja, ad időpontot. (3-as voltam)
2022. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Háziorvos vagyok. Légúti tünetes betegen kívül mindenkit ellátunk oltástól függetlenül. Ha a légúti tünetek elhúzódnak és covid negatív a beteg őket is meg szoktam nézni.
2022. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most hogy van ez,ha nincs oltva valaki ott tesztet kell csinálni ki kell fizetni?
2022. jan. 20. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál nem. Az hogy a szakrandelőben mi van az meg nem az én problémám.
2022. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!