Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan hogy valaki 6-8...

Létezik olyan hogy valaki 6-8 évig rákos és végig megmarad az igazi hosszú haja? Ha igen, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

láttam képeket egy lányról aki elvileg kb 6 évig küzdött ezzel a betegséggel, aztán feladta a szervezete és a képein van haja, igazi haj, nem tűnik parókának. festett szőke haj, és még a lenövés is látszik és elég hosszú.

még a kórházi képein is megvan a haja amikor már nagyon rossz állapotban volt elvileg. és ugye volt kórházban , kezelték meg minden.


én nem igazán értek ehhez hogy hogy lehetett (szerencsére) csak megláttam ezt és érdekel.

ez orvosi szempontból hogyan lehetséges?



2022. jan. 21. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom!
2022. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Épp az imént láttam "lenövéses", festett szőke, hosszú sörényt nyújtó parókát...
2022. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!