Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy egy háztartásban lévő...

Ha egy egy háztartásban lévő személy covidos akkor a családtagnak is karanténban kell lennie? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: A kolléganő gyereke pozitív covidos lett,de a kolléganőnek is covidszerű tünetei vannak ennek ellenére mégis bejön dolgozni,és a vásárlók közé.

Állítása szerint az orvosa nem hajlandó rajta tesztet csinálni,mert szerinte nem covidos.

Ezt persze nehezen hiszem el,még miért nem megy akkor magán laborba?

Így teszt nélkül dolgozhat.

Mennyire szabályos ez?



2022. jan. 22. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oltott kontaktok dolgozhatnak, ha tünetmentes. Kolléga nem tünetmentes.
2022. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

"miért nem megy akkor magán laborba?"


Mert nem fog 15e-et kifizetni egy tesztért...

2022. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

És vajon hányan élnek a lehetőséggel hogy oltottan nem kell karanténba vonulniuk..



Méghogy az oltatlanok terjesztik a vírust....

2022. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony, én is voltam náthás/hőemelkedéses az ősszel, nem teszteltem, mert 15000-ret nem dobok ki csak úgy az ablakon. Ennyi. Mondjuk azért pár napig otthon maradhatna, mert így bemenni a kollégák közé nem korrekt.
2022. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tünetes, kérjem tesztet és ingyen tesztelik. a gyorsteszt valószínűleg negatív lesz, a pcr meg 2-3 nap múlva lesz meg, addig maradjon otthon.
2022. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!