Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfèlève nagyon rossz volt a...

Másfèlève nagyon rossz volt a vérképe 2020.szeptember. hasa,lába duzzadt lett,párhónap múlva besárgult a szeme,nem ment orvoshoz!2021 októberèben láttam dec.24-èn találkoztunk teljesen le volt fogyva és fájt neki valami a jobb oldalon alul?

Figyelt kérdés

Kivizsgálás megtörtént előrehaladott májcirrozisa van.

Pár napja nem fáj neki semmi jobb oldalt lent.Ètvágya nagyon jó.

Hamar elfárad.



2022. jan. 22. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 Gabyka16 válasza:
100%

Sajnálom ha ennyire nem lehet hatni rá,ez nagyon fájdalmas és szomorú,főleg egy családtagnak.

Mi tegnap is bementünk,tudunk beszélni a kezelő orvossal,nagyjából azt mondta rl amit eddig is tudtam a netről,viszont legalább a páromnak is elmondta a kilátásokat most talán végre ő is felfogja mi is a szomorú valóság.

Mondta a dr.nő is hogy sajnos az állapota és a tudatzavar egyre gyakoribb ahogy áll le a mája,elmondta mi is az a májkóma mire számítson a család mert ő már innen sosem jön haza.

Sajnos tegnap is amikor bementünk azt kérdezte mikor költöztünk ide(2hete ebben a kórteremben van) és miért van festékszag és hogy láttuk e hogy mindehol bogarak szaladnak.

Amikor elmondta neki a párom hogy ezekről szó nincs mintha mi sem történt volna tök normálisan elkezdett beszélgetni meg hogy mit szeretne ha bevinnénk.

Én ezt a részét sehogy sem értem ezeket az éles váltásokat.

Tiszta véraláfutás az egyik térde fogalmunk nincs mitől,a dr.nő is azt mondta sajnos ez ilyen azonnal apró sérüléstől ilyen lesz és nem nagyon gyógyul.

Mi itt tartunk egyenlőre

2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
81%
A véraláfutások a véralvadási zavaroktól vannak. Ez is a cirrózis egyik tünete.
2022. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Sajnálom Nagyon!!!😥


Nálunk még elég jól "képbe"van van pár nap hogy ideges forma utána meg nagyon jó kedvű.Enni nem igen tud szerintem, visszük az ennivalót másnap ugyanúgy van minden ennivaló hozzá se nyúl ,harmad nap megeszik mindent én meg ezt nem értem vagy kidobálja és hazudik.Mèg elmászkál ide-oda kisebb munkákat is megcsinál,hamar el is fárad.Borzasztó az egyszer biztos.

2022. ápr. 1. 18:07
 34/54 Gabyka16 válasza:
100%

Sajnos a hangulat és az étvágy is hullámzó lesz nálatok is ezt is mondta a doktornő.

Én már úgy kezdek lenni vele hogy ha kívánja megeszi ha épp nincs olyan passzban akkor nem.

Ne aggodj a hangulatingadozás nálunk is gyakori van amikor azt látjuk élni nincs kedve máskor meg még viccelődik is.

Sajnos el kell fogadjuk ez van már visszaút nincs innen addig kell mellette lenni és türelemesen bánni vele amíg lehetőségünk van.

2022. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez van 😥

Ma is voltam nála jajjogott mondom rosszul vagy?Azt mondja nem csak tele ettem magam.Tejet iszik mostanában azt kívánja.Èn is így vagyok vele amit kíván megeszi,annak is örülök ha a narancsot megeszi meg a banánt.

2022. ápr. 2. 20:36
 36/54 Gabyka16 válasza:

Sajnos anyósom vasárnap óta nagyon rosszul van.

Hétfő hajnalban riasztották a nővéreket a szobatársai hogy erős hasi fajdalmai vannak.

Azóta kap infúziót de félrebeszél,a hasa továbbra is fáj szinte teljesen sárga és szinte csak alszik.

Nem tudom mire készüljünk de félek itt lesz vége szegénynek napokon belül

2022. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kitartást nektek!
2022. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 Gabyka16 válasza:

Nagyon szépen köszönöm,köszönjük.

Próbálok erős maradni ameddig csak lehet.

2022. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 Gabyka16 válasza:

Anyósom tegnap este meghalt.

Leállt a bal szívkamra feltelt a tüdője vízzel és este el is ment😔

2022. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2022. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!