Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi csökkenti a vérnyomàst? A...

Mi csökkenti a vérnyomàst? A gyògyszeren kívül értve milyen étel vagy ital vagy màs étrendkiegészítö?

Figyelt kérdés
Egy dolgot hallottam olvastam,hogy a fogyàs de az nem téma mert 60 kg vagyok a magassàgomhoz teljesen normàl súly. Köszönöm elöre is aki segítö szàndékkal ír.
2022. jan. 23. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen társbetegség is okozhatja, ha azt meggyógyítják, akkor a vérnyomás is helyreáll. Addig viszont karban kell tartani gyógyszerrel.
2022. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább mit NE ! Ne kávézz, ne fogyassz alkoholt..


Ha eddig sem tetted, akkor passz...


Mindenesetre ne dőlj be olyan parasztvakitó igereteknrk higy csilliós csodaszerektől elmúlik.

Szedd azt amit az orvosod felírt.

2022. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gyògyszert nem keresek ahogy írtam is alternatív dolog érdekel.
2022. jan. 23. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Alkoholt nem iszom soha.Kàvé néha befigyel egy egy akkor igyekszem elhagyni. A helyzet ettöl bonyolultabb nem élek otthon Magyarorszàgon így nemtudok orvoshoz fordulni. Hosszu lenne miért és ez nem is ide tartozik.Ezért keresek màs megoldàst.
2022. jan. 23. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyire magas?
2022. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyebkenz a medvehagyma csokkenti a vernyomast xe eleg sokat kéne belőle megenni... es csak apr - majus környekén van friss.
2022. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Testmozgás pl séta, sok folyadék (víz), és a relaxálás, meditálás biztos hogy csökkenti.
2022. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sófogyasztast is minimalizáld. Es persze a zacskós levesek, egyeb hasonlókat is kerüld mert rengeteg só van bennük.
2022. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
Életmód- és étrendváltoztatás, ami a stresszkezelésről szól. Nem csak evidens stresszek léteznek ugyanis, mint a befizetetlen számlák, forgalmi dugó, a főnök raplija, stb, hanem olyan csendes, rejtett stresszek is, mint a felborult bélflóra, áteresztő bél szindróma, hintázó vércukor, kialvatlanság, monitorok hideg fénye, a napjainkat behálózó, mintegy 8000 kemikália, stb.
2022. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerdező, mennyi a vernyomasod?
2022. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!