Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmenjek a buliba?

Elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés
Van egy buli, és el szeretnék menni, de nem tudom, hogy merjek e. Fáj a torkom, valószínű, hogy megfáztam a hidegtől. Fáradt vagyok, a fejem is fáj kicsit, a lázmérő 36.9-et mutat, de ízlelés szaglás az van, meg köhögni sem köhögök. Szóval nem tudom, mit csináljak. Aki volt covidos, vagy hasonló helyzetben, az mit csinált.

2021. okt. 30. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én azt mondanám, akkor se menj, ha csak meg vagy fázva, és nem covidos vagy. Egyrészt nem éreznéd magad jól valószínűleg, talán rosszabbul is lennél (kimelegszel, még jobban megfázol, stb) másrészt semmilyen betegséget nem érdemes terjeszteni.
2021. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne menj.
2021. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Stayathome!!!! Maradj otthon! Majd ha meggyogyulsz elmesz a bulira!
2021. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Menj csak, az egész nyarat végigszórakoztam, nem lett semmi.
2021. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet kicsit elkéstem a válasszal, de szerintem se menj. Nem csak a covid miatt, mert nem száz százalék hogy az. De úgyse éreznéd jól magad, és jóval később gyógyulnál meg rendesen. Kellemetlenek ezek a nyavaják, nem kell rátenni egy lapáttal. Meg a fél társaságot végigfertőzni nem jó buli.
2021. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%

Nem tudom aktuális-e még de én sem mennék a helyedben. Nem is feltétlenül mert "jaj kovid" hanem egyrészt a saját érdeked is hogy ne legyen rosszabb a te állapotod amit pedig a pihenés segít elő. (Plusz tapasztalatból mondom ha fáj a torkod és a buliban elfelejted hogy vigyázni kell rá elég szépen elmehet a hangod...) Másodsorban nem csak a kovid létezik hanem a nátha és az influenza is amik szintén olyan betegségek hogy át tudod ragasztani más emberekre. Nem vagyok az az ember aki egy kis torokfájás miatt otthon maradna de amiket pluszban leírtál még, a helyedben inkább otthon maradnék meggyógyulni a saját érdekedben.


Egyébként hogy volt végül? :)

2021. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el, bár szerettem volna, de anyuék és én is úgy láttam jobbnak, ha itthon maradok, és így legalább biztosra megyek, és nem fertőzök meg senkit. Köszi mindenkinek a választ.
2021. nov. 2. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól döntöttél (5.vagyok). Megértem, hogy kellemetlen, de ez egy ilyen időszak. Kitartást, és jobbulást!
2021. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!