Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbél műtét után hány hétig...

Vakbél műtét után hány hétig KELL a diétát tartani? Meddig TANÁCSOS vigyázva étkezni? - gondolok itt diétás ételekre és mennyiségre is. Mikortól lehet visszatérni a normál étkezésre? Kérem, ossza meg velem gyakorlati tanácsait, aki érintett(volt).

Figyelt kérdés

#diéta #időtartam #vakbélműtét #étkezés mennyiség
2022. jan. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvostól kérdezd meg
2022. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos sajnos nem mondott semmit , csak az első 1-2 hétre néhány általános infót :-(
2022. jan. 23. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ő tud csak informálni, esetleg a háziorvost kérdezd meg, kell hogy valaki tudjon adni tanácsot.
2022. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzs2004 válasza:
Az orvosom és a dietetikusom is monda, lapot is kaptam. 3 - 6 hét körübelül. Ez allatt az idő alatt fokozatosan kell visszaépíteni az előző étkezésedből a kajákat. Az első héten kell a legjobban odafigyelni a széklet miatt. Gyorsan megemészthető, nem puffasztó hatású kajákat kell enni. 6 napja volt a műtétem, szóval benne vagyok ebben a diétában. Remélem tudtam segíteni.
2022. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!