Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Infulenzanal ízlelés-szaglas...

Infulenzanal ízlelés-szaglas vesztés?

Figyelt kérdés
1 hete megfáztam, az első napokban volt torokfájás meg hőemelkedés, 2-3 napja nagyon durván bedugult az orrom brutál náthás vagyok, tegnap óta nem nagyon érzem az ízeket, a szagokat néha jobban de van hogy azt sem, ma fújtam az orromba orrsprayt és elmúlt az orrdugulás, de még mindig náthás vagyok. Nagyon durva Nathanal vagy infulenzanal is lehet szaglás és ízlelés vesztés, nem?

#szaglás #influenza #Ízlelés s
2022. jan. 24. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom hallottál-e róla, de van ez a covid nevű vírus, ami gyakran íz- és szagvesztéssel és "brutál náthával" jár.
2022. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet persze.
2022. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha be van dugulva az orrod, akkor természetes, hogy nem érzel szagokat, ízeket.
2022. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet covid, lehet nem. szólj az orvosnak a tüneteidről és megmonjda kell e teszt
2022. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!