Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy Jansen-el vagyok...

Ha egy Jansen-el vagyok beoltva es most lesz egy pozitív pcr tesztem akkor meghosszabbodik az igazolványom?

Figyelt kérdés

A kormány közleménybe az szerepel, hogy aki 2 oltás után fertőzött lesz, annak további 6 hónapig jó lesz az igazolvány


Mikor Jansent kaptam tavaly májusba arról volt szó hogy abból egy oltás az megfelel két más oltásnak.

Gondolom most már ez nem így van..



2022. jan. 27. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Február 15 tol lesz oltási
2022. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, immunitásra már nem jár igazolvány, betegség után amúgyis lassan küldték ki, február 15-től meg érvénytelen.
2022. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem oltatsz akkor nem lesz igazolvány

Ha engem kérdezel ezért ne oltass de persze te döntessz

2022. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A törvény szövegében szerepel, hogy az egyadagos oltás (ez itthon csak a Janssen) teljes értékűnek minősül, és a hat hónap hosszabbítás ugyanúgy jár fertőzés esetén, mint a kétadagos oltóanyagoknál.

[link]

2022. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azt is jelenti, hogy ha mégis beadatsz egy második oltást, akkor az emlékeztető ("harmadik") oltásnak minősül, és azzal időbeli korlátozás nélküli lesz a kártya. (Persze kiderült, hogy az az időbeli korlátlanság mennyit ér, de a lényeg, hogy egyelőre az lenne.)
2022. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, azért merült fel bennem a kérdés mert ugye az új kormány rendeletbe az áll hogy:

“Az egydózisú jansennel oltottak esetében 6 hónapon belül fel kell venni a megerősítő második oltást ahhoz, hogy az igazolvány érvényes maradjon”

2022. jan. 27. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6.

És? A 2 oltásosoknak is 6 hónapon belül fel kell venni még egyet, hogy érvényes maradjon. Mi a különbség?

2022. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!