Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért "fáj" a hasam?

Miért "fáj" a hasam?

Figyelt kérdés

Nagyon szarul érzem magam, pár napja kezdődött az egész. Tegnap este is ettem egy szelet piskotat es utana ugy ereztem, hogy teljesen tele van a gyomrom,pedig nem ettem sokat tegnap.

Aztán ma délben ettem egy tányér rizst egy kis hussal. Azota ugy erzem, teljesen tele van a gyomrom, és hanyingerem van egy kicsit. Es kozbe fel is vagyok puffadva, szoval nagyon sz*r az egesz. Miért van ez, és mit kene tennem, hogy elmuljon?



2022. jan. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igyál egy kis kólát, vagy vegyél be valamit puffadásra.

nagy wc-n mikor voltál utoljára? nekem akkor szokott ilyen lenni, ha már napok óta nem volt székletem.

2022. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kevesebb mint egy oraja voltam, szoval nem hiszem, hogy a szekletemmel lenne gond:/

Beveszek valamit puffadasra, koszonom a tanacsot:)

2022. jan. 28. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szódavizet igyál, ha segít, akkor emésztési problémád van.Vagy nincs savad, vagy epéd. Mindenképpen ki kéne vizsgáltatni, hogy mi okozza a puffadást.
2022. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs itthon szodaviz:(
2022. jan. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!