Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kapjak mandula gyulladá...

Hogyan kapjak mandula gyulladást holnapig?

Figyelt kérdés
este raktam hideg vizes kendőt a torkomra, és reggelre valamennyire működött is, mikor nyeltem akkor fájt stb. de hogy kéne minimum holnap reggelig be gyullasztanom?vigyázok az egészségemre, de ez most fontos lenne. előre is köszönök minden választ:)

2022. jan. 30. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Miből kell felelni/dolgozatot írni?

Inkább tanulj rá.

2022. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Kispárnát a képedbe nyomod és üvöltesz berekedésig. Majd elmész a rendelésre.
2022. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem évekig fájtak az ízületeim, állandóan lázasnak éreztem magam, kihullott a hajam, a szemöldököm és a szempilláim. Végül kiderült, hogy mindenről a manduláim tehettek. Ne akarjál mandulagyulladást kapni! :)
2022. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
97%

Szerintem ne akarj mandulagyulladást kapni mert nem úgy fog jelentkezni és elmúlni ahogy te pont gondolod

Vagy tanulj, ha nem, akkor meg írasd ki magad holnapra szülővel, vagy kamuzz valamit a háziorvosnak hogy kiírjon.

2022. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sssaszem ***** válasza:
88%
Miért akarsz beteg lenni?
2022. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom lógni akar a suliból....
2022. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Hármas válaszoló vagyok. Nem tudom, hogy miért pontoztak le többen. Az 5. válaszban belinkeltem a lényeget, aki esetleg nem hinné el, mennyi mindent okozhat egy gyulladt mandula.
2022. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Remélem jól megteszteltenek orrturkálóssal és még a dogát is meg kell írnod utólag.
2022. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyomrom egy életre tönkrement a feleslegesen beszedett antibiotikumoktól, a "kellemes" mandulaműtétet sem említettem.:) Ezeket még hozzáfűzném ahhoz, hogy miért ne játszál a manduláiddal!
2022. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!