Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid fertőzés után vércukor...

Covid fertőzés után vércukor probléma?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogy van e itt olyan ember aki átesett a covidon, és alakult e ki valami betegsége? Én tavaly szeptemberben estem át rajta (szerencsére nem komoly tünetekkel, fejfájás, íz és szaglás elvesztése), viszont most december vége fele olyan problémám lett, hogy magas a vércukrom (az elején mikor megmértem 19 volt.) Szomjúságérzet, vizelési inger…ilyen tünetekkel kezdődött. Most fogok diabetologúshoz menni, azóta sikerült a 8-14közötti értéket megtartani. Családban apámnak voltak problémái a cukorral, de nekem sose volt baj vele. Van aki hasonlóan járt? Előre is köszönöm a választ.

2022. febr. 1. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inzulinrezisztencia miatt benne vagyok egy szénhidrát diétás facebook csoportban (cukor nélkül - szénhidrát diéta cukirbetegeknek, IR-eseknek). Abban a csoportban többen beszámoltak róla, hogy a meglévő cukorbetegségüket rontotta vagy a fertőzés hozta elő a betegséget. Elég gyakorinak tűnt a hozzászólásokból.
2022. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
73%
Nem tudom, megvan-e a még a Fb-on a Pfizer mellékhatások csoport? Ott olvashatsz cifra dolgokat.
2022. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

A Pfizer mellekhatasos csoportot mellőzni kell. Tele van önjelölt hazudozokkal, ott volt már minden ami ezen a bolygón elofordulhat mellekhatasként. Hiteltelen.

Ellenben tavaly májusban? Júniusban? Koronavirus fertőzés után sokaknak lett magas vercukorszintje és bizonyították is.


Kérdező: egyébként szabályosan végezted el a mérést? Mert nálunk is ez volt, csak oltás után. Aztán kiderult, hogy előtte kezmosas, fertőtlenítés és egyből normális értékeket mutatott.

2022. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem oltattam semmivel magam!
2022. febr. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!