Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csütörtök délben hívtam a...

Gergotorrent kérdése:

Csütörtök délben hívtam a háziorvost pozitív COVID gyorsteszt 5 perc alatt megvolt. 7 nap karantén. Melyik nap oldhatja fel? Melyik nap éjfélig érvényes a karantén?

Figyelt kérdés

koronavírus

karantén



2022. febr. 2. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ami téged érdekel, az a 3. oldalon van leírva, ha nem akarod mind a 6 oldalt elolvasni. Ha ezt a 6 oldalt mindenki elolvasná, kb. minden nap 100 kérdéssel lenne kevesebb a gyakorin.

2022. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Családtagomat 7+3 napra írták ki.

Milyen tüneteid voltak?

2022. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam a 3. oldalon található dokumentumot,olvastam más forrásokat is,és belekavarodtam,nem tudom már értelmezni.

Illetve sokszor háziorvostól függ,hogy hogy érti,hogy csinálja gyakorlatban. Kíváncsi leszek mit mondd ma délután.

2022. febr. 2. 11:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Torokkaparás,torokfájás,fejfájás,aluszékonyság,álatalános gyengeség,fáradtság,tüsszögés,köhögés.
2022. febr. 2. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es 7+3 nap sehol nincs az eljárásrendben. Nagyon szomorú, ha a háziorvos sem tudja a karantén szabályokat. Pedig csak 6 oldal, ebből a karantén feldolási rész 5 sor. Van baj.
2022. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!