Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem jött vissza a szaglásom 3...

Nem jött vissza a szaglásom 3 hónapja. Nagyon nagyon félek hogy soha többet nem jön vissza! Lehetséges az hogy nem jön vissza soha? Depressziós vagyok miatta és rettegek hogy mi lesz (16 éves lány)

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, a legtöbb ismerősömnek aki a régi változatait kapta el a covidnak, átlalában egy év alatt nyerte vissza a szaglása 50%-át. Szóval valószínűleg neked sem tart majd örökké.

Egyébként csak mellékszálon, én már lassan 7 éve nem érzek gyakorlatilag semmilyen szagokat, kivéve a kegyetlenül büdöset és a nagyon erős szagokat. De simán vannak olyan napjaim, amikor végig megyek úgy hogy nem érzek egy szagot se egész nap. Állandóan orrdugulásom volt, és az orrsprayk egyszerűen lemarták a szaglóhámot (aztán később kiderült hogy csak egy műtét kellett, és még mindig szagolhatnék).

Azt tudom mondani, hogy meg lehet nélküle élni. Ez nekem ma már kb. semmit se vesz el az életemből, a többi érzékem gyakorlatilag átvette a szaglás 3rzékét az agyamban.

2022. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:


[link]


Nekem is használt, tesómnak is, párjának is. Igaz mi pár nap után csináltuk meg, de attól kipróbálhatod, hátha segít, igazából egyszerű, és nem vesztesz vele semmit, ha mégsem hat.

2022. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Oltatni kellett volna...
2022. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudod hogy nincs beoltva?:D Ismered?Mi közöd hozzá?

Ha be is volna mit ér vele? 😊

A sok oltott beteg állandóan

2022. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs beoltva, elhiheted. Akkor írta volna.
2022. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Még szerencse hogy nincs beolva, mert így jár ő is..


[link]


Ez a lány egészséges volt az oltás előtt. És mikor kirakta mi lett vele, törölték. Most kirakta újra. Megéri?

2022. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

6-os Igy van!Kerdezo ne oltasd be magad!Ne tedd magad tonkre!

#4

2022. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!