Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetseges hogy koraszulott...

Az lehetseges hogy koraszulottsegbol adodoan lettem panikbeteg szocfobias szorongasos depresszios? Kornyezeti tenyezo pl anyam eldobott kicseszett velem szar gyerekkor stb ezek lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülöttség nem okoz pánikbetegséget, szociális fóbiát és depressziót... a szociális tényezők/ családi környezet/ traumás gyerekkor közrejátszhatnak a kialakulásukban.
2021. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nagyszeru akkor ha normalis csaladi eletem lett volna talan nem kene szivnom basszamegazisten
2021. ápr. 21. 00:27
 3/8 anonim válasza:
Ja valószínű, a normális szocializálódás, normális gyermekkor alap kéne legyen minden gyermeknek, hasonló cipőben járok, annyi hogy engem nem elhagyott hanem szimplán pokollá tette a gyerekkorom. Ki sem látok a depresszióból, konkrétan a szenvedésről szól az életem, szenvedek önmagamtól. Remélem találsz belőle normális kiutat/megnyugvást.
2021. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a megnyugvas a halal lesz
2021. ápr. 21. 23:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Igy nem lehet normalis emberi eletet elni en meg nem tudom elfogadni hogy egy beteg szar vagyok
2021. ápr. 21. 23:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit kattogok rajta inkabb kiszallok a jatekbol egyszeruen nem tudok mit kezdeni mar lassan 11 eve szivat eza sok szar hat en mar nem birom
2021. ápr. 21. 23:24
 7/8 anonim válasza:
Ha szerernél beszélgetni, írj nyugodtan privátba, nekemis vannak minden nap öngyilkos gondolataim, de a dühöm nagyobb, próbálom úgy felfogni hogy velem nemfog kibaszni holmi szaros depresszió, remélem sikerül is így felfognom továbbra is, neked is biztosan segíthet valami, ne add fel ilyen könnyen.
2021. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, annyi különbséggel, hogy nekem a szorongás mellé bizonyos fóbiák keserítik meg az életem, de olyan szinten, hogy azt kívülálló sosem fogja megérteni. Nekem anyámmal felemás a kapcsolatom, mert rengeteget köszönhetek is neki de mellé bántalmazott is rendszeresen. Nekem is írhatsz ha gondolod, és kérj segítséget szakembertől! Nem szégyen az!
2021. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!