Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarázkodnom mell a munkahel...

Magyarázkodnom mell a munkahelyemnek ha nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Szarul érzem magam, de úgy kérdezget a főnököm mintha minimum egy kihallgatáson lennék. Ehhez van joga egyáltalán? Ha problémám van tartozok ilyen belemenő magyarázattal a munkáltató felé?

2022. febr. 10. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én legelső főnököm amikor még kicsi voltam (21) azt mondta soha ne magyarázkodjak, csak mondjam azt hogy ez vagy az van (1 szó), és ennyi.

Most 27 vagyok... régen mindig mindenkinek megakartam magyarázni mindent... de erről leszoktam, senkinek semmi köze a magánéletemhez.

2022. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En most vagyok 22. Nem mondom hogy olyan rosszul vagyok, hogy az agybol se tudok kikelni, de naprol napra szarabb. Kollegak miatt nem szoltam eddig, mert sokan kiestunk, es most mikor jeleztem ugy faggatott hogy mi bajom van mit erzek stb es probalta megmagyarazni hogy biztos nem ez meg az, es felbaxott nagyon.
2022. febr. 10. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegen minek mész irvoshoz?
2022. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Betegen miért nem mész orvoshoz? Minek mèsz be dolgozni?
2022. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem, mert több munkatársam is beteg volt, és nem lett volna kinek vinni a melót. Meg én ilyen "empatikus" típus vagyok vagy nem is tudom, vagy önfeláldozó, de nekem is kiborul a bili egy idő után.
2022. febr. 10. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem empátia/önfeláldozás…hanem mártírkodás és felelőtlenség
2022. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit sajnos igen.
2022. febr. 11. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!