Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Veletek elofordult...

Mit tegyek? Veletek elofordult mar?

Figyelt kérdés
Elmentem egy mellultrahangra maganrendelesre ahol a doki nem tudta eldonteni hogy mit lat es par honap mulvara visszahivott de en ra 2 hetre elmentem egy masikhoz aki nem magan es o azt mondta hogy nem lat benne semmit. Tudni kell hogy a magannal mensi elott voltam 2 nappal mert csak igy volt idopont a masiknal meg utana es mirigyesek a melleim. De most mit tegyek? Elmenjek meg egy 3. Orvoshoz is vagy hihetek a masodiknak hogy nincs semmi bajom?

2021. júl. 5. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mammográfia nem jöhet szóba?

Sztem a következő menzesz előtt vizsgáld meg magad és utána is. Ha jön és megy akkor az lehet amit írtál.

2021. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

25 eves vagyok ezert nem szerettem volna meg mammografiara menni ha nem muszaj viszont ez ugy kezdodott hogy kitapintottam valamit a masik mellemben aztan az orvos nem abban talalta azt a "valamit".

Rendben ezt fogom tenni. Koszonom :)

2021. júl. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!