Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mások is voltak ilyen helyzetb...

Mások is voltak ilyen helyzetben? És ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sajnos gyermekkoromban nem kaptam meg a szeretetet, sohasem dicsert meg (nagyanyám nevelt), ha hibáztam durván mondta el a véleményet, nem volt jó nagymama, egy szoros kötelék nem alakult ki köztünk (volt olyan hogy az iskolában bantottak, verték a fejem, ha otthon el is mondtam csak annyit mondott hogy ne arulkodjak, oldjam meg, pedig más szülő már rég felment volna az iskolába) .... Most apolnom kéne mert leesett a lábáról, de úgy érzem hogy csak kötelességbol teszem, szeretetből nem tudom... Akiket egy jó édesanya, vagy egy jó aranyos nagyi nevelt nem biztos hogy megértik a helyzetet, és ezért kiméljetek a negatív válaszoktól

2022. febr. 11. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mások is vannak hasonló helyzetben, és még pluszba azt is megkapják, hogy szemetek, meg mindennek el vannak hordva. Mindenbe beleszólnak és mindent ők akarnak eldönteni. Sajnos van egy ilyen ismerősöm. Habár neki most épp nem kell gondoznia, de sok ilyen nagymama vagy nagyon idős anya van aki ilyen szemét módon viselkedik. Én csak annyit mondok, hogy gondozd, mert még a végén feljelent ha nem, de ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled, és nyisd ki a szád!!!
2022. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!