Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma a munkahelyemen egy (nem rozsdás) csavar szerű dolog szúródott az ujjamba elég mélyen. Kezdetben nagyon rosszul voltam tőle, szédültem, de már ez elmúlt. Tudom mozgatni az ujjam és nem vérzett mikor belefúródott a csavar. Le is lett fertőtlenítve és steril gézzel bekötöttem. Lehet ennek valami következménye? Lehet tőle valami bajom a jövőben? (Tetanust 2012-ben kaptam utoljára).

2017. dec. 18. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ugye tudod hogy azonnal jegyzőkönyvet kell felvenni a balesetről, mert ha esetleg mégis tetániás görcsöt kapnál, ki lesz a hibás?


Ha ennyire aggódsz, szólj a munkáltatónak, utána kapsz majd kérés szerint jobb vagy bal farpofába egy tetanus ellenes vakcinát a háziorvostól.

2017. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!