Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja 5x voltam beteg,...

2 hónapja 5x voltam beteg, úgy hogy általában egyszer szoktam évente. Megvan a napi 6-7 óra alvás és rendesen táplálkozom. mi lehet a bajom? Mitől gyengült le az immunrendszerem? Be vagyok oltva de ez mellékes 16f

Figyelt kérdés
Minden féle sértő, vicceskedő, coviddal kapcsolatos veszekedős választ mellőzzetek

2022. febr. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Akkor inkább nem szólok.
2022. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel tavaly alacsonyabb intenzitással keringtek a légúti patogének jelenleg elképzelhető, hogy erősebb a terjedés, fogékonyabbak az emberek.
2022. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Aludj 8 órát!

Egy ideig próbáld ki.

Mostanában én annyit alszom.

2022. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt nem lehetsz állítólag covidos,az okosok ezt mondják.

A felsőléguti gyulladásos betegségek hamar visszafertőzhetnek ha nem vagy kikezelve vagy az imm.rendszered nem szedi össze magát :) szedj sok vitamint,főként C vitamint,igyál sok folyadékot.

2022. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem mellékes, hogy kaptál mrns oltást, a legtöbb mrns oltott ismerősöm ugyanígy betegeskedik, csak van aki nár 1 éve folyamatosan. Valószínűleg ez az egyik előre nem ismert hosszútávú mellékhatás, amit próbálnak minden eszközzel titkolni.

Az astrások, sputnikosok, kinaisok, meg az oltatlanok érdekes módon nem betegeskednek többet.

2022. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!