Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi segített külső aranyérnél,h...

Mi segített külső aranyérnél,hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Voltam háziorvos,kórház is.Írtak fel kenőcsöt aurobint,de 4nap után semmi javulás,és ezt csak 5-7napig szabad használni.Irassak fel vmi mást?Kúpra gondolok,de akkor persze ezt abbahagyom,ha 4nap után se lett kisebb,nem is fog segíteni szerintem.
2022. febr. 17. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, 17-én éjjel kezdtem el használni az Aurobint, de nem javul a helyzet.

Kezdek elkeseredni, nem tudom mit tegyek. :(


Külső vagy belső aranyered van? Mik a panaszaid?

2022. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Külső.

Most már semmi,de zavaró tudod kinn,s nem természetes.

Mikor kijön kb2napig fáj,úgy menni alig tudtam,vagy leülni.

Aztán fájdalom elmúlik,de 1vizsgálat sem kellemes.

Aurobin 1hétig lehet használni,de átlag tovább tart,Nekem már kisebb,de még kinn,ill van hogy ott marad 1bőrdarab is,amit le lehet szedetni.

2022. febr. 22. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Egy jó vastag szerszámmal kell dugatni magad és utána semmi tünet nincs jó sokáig

😀😀

2022. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is Aurobint használok igen ezt mondják hogy 5-7 napig lehet használni nekem a házi orvos írta fel,patikában egy kis tégellyel kaptam szerintem én addig fogom kezelni míg el nem múlik nem hiszem hogy akkora kis adagtól baja lenne az embernek.
2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lesz.

11napig hasznàltam,elmúlt teljesen.

Vékonyan kened is marad benne bőven,igaz mikor kicsit volt kinn aranyér,akkor pl nappal nem kentem már be,csak éjszakára.De úgy is írja,akkor elég kevesebbszer.

Jobbulást!

2022. márc. 3. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!