Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyeresek, alapos...

Külső aranyeresek, alapos mosakodás után is széklettel szennyezett néha a fehérneműtök? Mit lehet ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés

Wécézés utan megmosakszom, es neha néhany óra mulva látom, hogy széklet maszatolas van mégis a fehérmenűmön mostanában.

Eddig csak egy aranyeres csomom volt volt, most látom, hogy már kettő is van!

Arra gondoltam, hogy ezeknek a csomoknak a ráncaiban néha megül aszéklet, oda nem jut be a viz, szappan, tehat most elkezdtem azt, hogy ymosakodaskor a csomokat jobbra balra megdontom kezemmel, hogy a rancokba, a csomok tövében is kimossam a székletet.


Vag yhogy kéne ?


48/N



2022. febr. 6. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nedves törlőkendő + kicsi tisztasági betét.
2022. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te igy oldod meg vagy nekem ajanlod?

De nekem van lehetosegem rendesen mosakodni... annak ellenre kakas a bugyim sajnos.

2022. febr. 6. 22:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg a szex miatt aggodom, az hogy lesz. Ott meztelen fenekkel vagyok az ágyon!
2022. febr. 6. 22:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az aggaszto: alapos mosakodas utan olyan a fehernemu!
2022. febr. 6. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet műtét lesz a vége!
2022. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Olvastam sajnos, hogy ha megmutik az aranyeret,akkor tovanbbi mutetek varhatok,mert mar nem zar olyan jol az izom majd es inkontinencia lephet fel...

Hat, nalam, mar most fellepett!

2022. febr. 7. 02:25
 7/9 A kérdező kommentje:

Az aranyér nepbetegseg, a kozepkoru lakossag 50%-nak van, megse pörög a topik...

Erdekes...

Megse irtok olyan sokan...

2022. febr. 7. 02:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Óhajod teljesül :) "A" típusúnak nevezném amikor azonnal orvoshoz kell fordulni. "B" típusúnak amikor a b... rá igével él a páciens. És egy-két hét elteltével ugyanott köt ki. Mint 50 éve boldog "C" típusú aranyér tulajdonos tudnék hozzá tenni egy pár dolgot. Én 18 évesen nyertem, olyan mint az anyós: váratlanul jön és nehezen távozik. Évi pár megjelenéssel ki lehet húzni egy pár tanács megtartásával: Használat után mosni kell, enyhe kenőccsel (~ Körömvirág)kenegetni, nem ülni betonra, vasra télen a hideg járműveken állva utazni. Ha előjön meleg víz jót tesz neki, és egy nagy tapadású kenőcs.(~ Hemorid) Pár nap alatt lazul és eloszlik, ha makacskodik, akkor természetesen "A" útvonal szükséges. Üdv!
2022. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. márc. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!