Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reumatikus fájdalmakra szinte...

Reumatikus fájdalmakra szinte napi szinten fájdalomcsillapító szedés?

Figyelt kérdés
Két hónapja, napi szinten be kell vennem vagy apranaxot, vagy aflamint. Félek, valami károsodásom lesz. Tapasztalatokat szeretnék. Orvos szerint nem gond, gyakran néznek labort, eddig jó. Valaki szed hasonló gyógyszereket?

2022. febr. 17. 16:47
1 2
 1/15 Manócska1 ***** válasza:
45%
én már évek óta fájdalomcsillkapítókon és rengetek gyógyszeren "élek" sajnos,de nincs baj csak kicsit zsírosabb a májam de nem attól
2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Manócska1 ***** válasza:
'rengeteg..
2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Picit meg nyugodtam, de sajnálom, hogy te is sokat szedsz. Te mit szedsz, és mire?
2022. febr. 17. 17:49
 4/15 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy csak addig hat amíg szeded, viszont tönkre fog menni a gyomrod. Nem csak a májat kell félteni.
2022. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet akkor a reflux és a torok kaparás már a gyógyszer miatt van.
2022. febr. 17. 19:16
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én az okát kezelném a fájdalomnak, nem a tüneteket próbálnám gyógyszerekkel elnyomni. De mindenki azt csinál a testével amit jónak lát.
2022. febr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvosom írta fel ezeket.
2022. febr. 18. 08:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Óh, simán csinál refluxot, nekem az Aflamintól van, hiába szedek mellé PPI-t, amit egy normális orvos ma már alapból ír NSAID mellé.
2022. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos az akadémikus orvoslás nem a tényleges gyógyításon alapszik. Csupán a tünetek kezelésén gyógyszeripar támogatásával.


Akut problémák pl.: baleset, mérgezés, hiány betegség állapotára amire azt merem mondani jó egy ilyen orvos. De itt azért mert ténylegesen a kiváltó okot szünteti meg kezeli.

2022. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van igazad, de sajnos vannak betegségek amire kizárólag tüneti kezelés van és húzhatod életed végéig. Esetemben pl. a kopások.
2022. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!