Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetett ez a szív “zavar”?

Mitől lehetett ez a szív “zavar”?

Figyelt kérdés

Nemrég megittam, egy pohár vizet meg bevettem a Vitamint, majd befeküdtem az ágyba és elkezded furán verni a szívem … azt hittem pár perc lesz, de nem akar elmúlni, van egy Apple watchom , EKG n megnéztem , azon is látszott … utána már sajnos bepánikoltam és meg rosszabb lett .


Mi okozhat ilyeneket?



2022. febr. 17. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség...
2022. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem attól volt…


Le írtam , hogy ivás után, lefeküdtem … és elkezded össze vissza verni a szívem . Mivel ez nem múlt el, erre pánikoltam rá.

2022. febr. 17. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetett ártalmatlan, bár kellemetlen, átmeneti ritmuszavar, vagy akár más, szív esetében az öndiagnózis ritkán működik. Ha többször visszatér, menj el kardiológushoz!
2022. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2022. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most , hogy vagy ? Mit jelzett az ekg ?
2022. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat , többször volt, de akkor csak extra ütések voltak… mostani durvább volt és alig akart elmúlni :/.
2022. febr. 17. 22:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostmár jobban, ittam magneziumot. Csak az a durva , hogy mintha a belem okozna ezt. Hat elején amikor elkezdte, akkor úgy nézett ki , hogy “domb domb” aztán hosszabb szünet “domb domb” ( nem tudom , hogy hívják a csúcsokat . Utána ra panikoltam es már 100 fölötti pulzus es össze vissza vert .
2022. febr. 17. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, milyen nemű, van-e ismert szívproblémád, életmód, satöbbi, igen sok tényező határozza meg, hogy van-e azonnali teendő...
2022. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
26/f nincs ismerd problémám, hat viszonylag egészségesen étkezem..
2022. febr. 17. 22:49
 10/11 anonim válasza:

Vernyomas?


Nyaron velem is volt ilyen. Nekem egy szorongasos idoszak után jott ram kb ugyanez, es utana hetekig mértem a pulzusom meg a vernyomasom. Elosszor kisebb panikrohamra tippeltem. Sokszor arra keltem fel reggel h magas a pulzusom (vernyomas rendben volt)


Idovel elmult, igaz elmentem haziorvoshoz is vele, ő mondta h vlszeg lelki okai lehettek, illetve beszorulhatott a levegő a csigolyáim közé.


Probálj meg termeszetes nyugtatot (pl valeriana) nekem az segitett. Ha nem javul menj el a haziorvosodhoz, ő majd vagy megnyugtat vagy ír fel valamit

2022. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!