Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi a franc lehetett?

Ez mi a franc lehetett?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Tegnap este nyugiban a fürdőkádban feküdtem, csak gondolkodtam. Erre mintha megállt volna a szívem, fel is riadtam, nagyon megijedtem. Picit gyengének is éreztem magamat utána, halálfélelmem volt. És még utána is nagyon sokszor előfordult, kb rá fél óráig, hogy mintha leállna egy pillanatra, én meg megijedek és ugrok egyet. Ez mi a franc lehetett?

2020. febr. 1. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkàbb pszichés dolog lehet,esetleg szív kihagyás, extraszisztolé. Ilyen sok embernek van, ártalmatlan. Nem stresszes nagyon mostanában az életed?
2020. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Életem leges legrosszabb szakaszában vagyok, depresszió meg minden.
2020. febr. 1. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor attól van..nekem is,ha idegesebb vagyok,egymás után többször is kihagy a szívem, olyan mintha megállná. Doki azt mondta, sok embernek van ilyen, de van aki még sem érzi. Szedjél b.vitamin komplexet, és magnéziumot.
2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!