Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire tudtok angolul ? Ha...

Mennyire tudtok angolul ? Ha nem bírok mondatokat alkotni, az miért van ? Nem javul a nyelvtudásom.

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem univerzális nemzetközi (anyanyelvfüggetlen) angoltanulásban veszel részt és nem olyanban, ami a magyar nyelvtudásra épít.
2022. febr. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan
2022. febr. 22. 02:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyén se tudsz mondatokat alkotni? Úgy értem ilyen tükör fordításban. Ha így van akkor a szókincset kell fejleszteni, meg maga a mondat felépítést.
2022. febr. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 grafno ***** válasza:
Többet kellene olvasnod. Esetleg hangosan is. Kezdetnek könnyített, rövidebb történeteket amik nyelvtanuloknak készültek. Alap- és középfokig elég sok mindent lefedő tartalom érhető el.
2022. febr. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feliratos filmek, én azokból tanultam meg és simán ment a C1, azóta is napi szinten használom (amerikai cégnél dolgozom) és még mindig sok feliratos filmet/sorozatot nézek, de már angol felirattal.
2022. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert rosszul tanulsz. Nézzél youtubon angolul interjúkat. Akkor is, ha nem érted, mert kicsit rá kell jönni, hogy hogyan kell "kihallani" a szövegből amit mondani akarnak.

Egyébként ez miért az egészség kategóriában van?

2022. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!