Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elképzelhető, hogy a pajzsmiri...

Elképzelhető, hogy a pajzsmirigyemmel van probléma?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, 169 cm és 50 kilogramm, már hatodikos koromban elég erősen elkezdtem szőrösödni, míg másokon egy szál szőr sem nőtt én borotválkoztam. Rendkívűl izzadékony vagyok, különösen a hónaljam, kézfejem és a lábfejem és állandó fáradtság gyötör. Emellett még állandóan szorongok, még nyugalomban is. Gyakran érzem, hogy a szívem elég gyorsan ver, általában a vérnyomásom is magas. Különösen reggelente, fogmosásnál ha bármi a torkomfelé téved akkor öklendezni kezdek, s gyakran gombócot érzek a torkomban.


Mielőtt bárki kekeckedne (ahogy szoktam látni itt a gyik-en) nem teljes diagnózist várok hanem, hogy önöknek milyen tapasztalataik vannak, kik ebben szenvednek.


18/F



2022. febr. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Vérvételből kiderül.
2022. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút elképzelhetőnek tartom.

Elég könnyű vérvétellel megállapítani, az többet segítene, mint amit itt mondani tudunk, úgyhogy szerintem menj el a háziorvosodhoz.

2022. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Könnyen lehet pajzsmirigy probléma, de ez csak vérvétellel derül ki. Fordulj a háziorvosodhoz!
2022. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék, hogy a vérvétel nem mindig mutatja ki, ezért pajzsmirigy ultrahang is szükséges.
2022. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!