Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A túlsúlyom okozhat problémát...

A túlsúlyom okozhat problémát a teherbeesésnél? A lányommal 70 kg-al (168 cm) estem teherbe, nem volt gond. Most 83 kg vagyok,10 hónapja volt egy vetélésem, azóta nem sikerül a baba. Voltam vérvételen a pajzsmirigyemmel nincs gond.

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Lányommal 70 kilósan elsőre sikerült, fiammal 80 kilósan megint elsőre, pedig pajzsmirigyes vagyok.

(164 centi)

Szerintem türelem, esetleg cickafark-palástfű, olvass utána, és hőmérőzéssel figyeld a peteérést.

2012. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 90 kilóval elsőre terhes lettem, és nem volt gond, terhesség alatt 4 kilót híztam, az mind a baba volt
2012. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves elsö válaszoló . Megszabad kérdezni alul vagy túlmüködésed van ? Elnézést az offért.
2012. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alulműködés, gyógyszeres kezelés alatt vagyok. Első voltam.
2012. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nénjém 9x vetélt mert túl magas volt a kalóriához hasonló zsír a vérében...azt most nem tudom megmondani mi a neve annak a zsírnak ,de ő ducibb,bár neki pajzsmirigy alulműködése van.Azt javaslom,kicsit fogyózz,egyél sok zöldséget és igyál sok vizet!
2012. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sztm egyén függő.A nagylányommal 9 hónap után lettem terhes és akkor 130 kg voltam.Most első hónapban terhes lettem ikrekkel 115 kilósan.
2012. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van akinek okozhat problemät, van akinek nem. Egyen függö.Az viszont tuti, hogy mikor mi elkezdtünk probälkozni 93 kg voltam, 1,5 evig semmi. Amikor lefogytam 23 kg-t, egyböl össze jött. En biztos vagyok benne, hogy a sulycsökkenesem nagyon nagy szerepet jätszott a sikerben.


21 hkm

2013. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!