Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a covidot. Rettegek,...

Elkaptam a covidot. Rettegek, hogy megfulladok, rámjött a pánikolás. Mit tegyek, hogy elhessegessem ezeket a gondolatokat ?

Figyelt kérdés

Láz, torokfájás, nátha, gyengeség - ezek a tüneteim. Elkezdtem olvasni a covid lefolyásáról, és elég sok szomorú történetet olvastam. Elkezdtem én is fulldoklóan köhögni, félek, hogy éjjel úgy berakodik váladékkal a torkom, hogy nem fogok levegőt kapni. Orvosom ma irt ki antibiotikumot. Tudnátok írni valami bíztatót, hogy ti hogy vészeltétek át ?

Légyszi csak olyan írjon, aki nem belém rúgni akar.

31 éves vagyok


2022. márc. 16. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást 🙂 és nyugodj meg, nem lesz baj!
2022. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Be vagy oltva? Nyugi, nem fogsz megfulladni. Emeld meg a fejed és a mellkasod az ágyba, igyál egy teát, nézz meg egy filmet. Bár az antibiotikum nem hatásos a Covid-19 ellen, de gondolom Favipiravir-t írt fel a doki, amivel megakadályozhatod a vírus további szaporodását a szervezetben.

Ne olvass szomorú történeteket, van sajnos bőven rossz. De te még fiatal vagy, át fogod vészelni. Kitartást és mielőbbi gyógyulást!

2022. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 ne írj téves infót az antibiotikumról ami kérdező kapott: DE HASZNÁL a járulékos tüdő probléma ellen.

Azért írta fel a doki. (nehogy már te táv felülbíráld az orvost)


Minden rendben lesz kérdező!

2022. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Supraxot írt fel (Szlovákiában élek), betegtályékoztató szerint a légutakra van. Köszi a bíztató szavakat.
2022. márc. 16. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumok virusok ellen hasztalanok. Az orvos azt nem a covid ellen irta fel hanem hogy ne legyen felulfertozodes.


Javaslom a covid utan keress meg egy szakembert mert hipochonder vagy.

Megfulladni nem fogsz, ezert kohog az ember.

2022. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!