Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova forduljak egy nem kezelt...

Hova forduljak egy nem kezelt csontrepedéssel?

Figyelt kérdés

Sajnos lassan 1 hónapja fájdogál az egyik könyököm, de csak kicsit, bizonyos mozdulatokra. Amúgy tudom mozgatni, és nem volt soha megdagadva sem, ezért gondolom nem tört el, max megrepedt.

Annyi történt, hogy az utcán megtámadtak. Rögtön be is mentem a kórházba, ahol megröntgenezték a koponyám, de azt állapították meg, hogy mindegyik sérülésem 8 napon belül gyógyuló lesz. A könyökömet ott és akkor nem fájlaltam, és az a fura, hogy egyre kellemetlenebb, ahogy telik az idő.

Most hova forduljak ezzel: traumatológia? Ortopédia? Valaki tud segíteni?


2022. márc. 17. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Traumatológiai
2022. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régebben hasonló dilemmám. A traumatológiai sebész azt mondta: ha friss a sérülés, akkor traumatológia, ha már több napos, akkor ortopédia a megoldás.
2022. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!