Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csontrepedés tünetei?

Csontrepedés tünetei?

Figyelt kérdés

Még hezitálok hogy holnap menjek e röntgenre, egyéni vállalkozó vagyok, igy nem érdekem hiányozni :(

Ma 2 fa közé beragadt egy ujjam menet közben így megfeszűlt.

Nem is érdekelne ha nem hallottam/éreztem volna azt a lassú rostogást.

Akkor fájt, azóta nyomásra nem érzékeny, nagyon enyhén puffadt, nincs elszíneződve.

Finom apró mozgatásra nagyon érzékeny, nyilal.. de ha ökölbe szorítom már alig érezni.

Akinek volt repedés milyen jelei voltak?


Köszönöm előre is


2020. febr. 2. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltört az, nem elrepedt
2020. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolnám annak súlyosabb tünetei lennének nem? Mert meg tudom nyomkodni, ökölbe szorítani, csak a kis mozgatásra fáj, pont (középső ujj) 2. perc hajlatban.
2020. febr. 2. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Innen nem tudjuk megmondani. Mindenesetre menj el röntgenre biztos ami biztos. Csont repedés/törésnek igazából a tünetei hogy beduzzad az adott testrész, belilul, mozgatásra és nyomásra fáj és érzékeny.
2020. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Röntgen nélkül nem fogja senki sem tudni megválaszolni,orvoshoz kell menni, majd ott kiderül. Nem értem ezt a nem akarsz hiányozni dolgot,ha egyéni vállalkozó vagy,csak van pár óra időd magadra.
2020. febr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!