Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most vagyok 13 éves, fiú. Az...

Most vagyok 13 éves, fiú. Az káros-e az idegrendszeremre, hogy ha magamnak csinálom ( remélem értitek)? Már jónéhányszor csináltam, ideges vagyok, hogy lehetett-e bajom.

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 17:00
 1/9 Sátán kutyája válasza:
A masztitól semmi bajod nem lesz, csak jó hatásai vannak, viszont ha túlzásba viszed, akkor a jó öreg punci nem lesz olyan izgalmas!
2014. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lesz. arra figyelj hogy néha válts kezet mert ha nem egy oldalra izmosodsz:D

egy jó öreg punci nem is olyan izgalmas. jobb a finom hamvas punci.

recskázz bátran

2014. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
xD Ezen nagyon jót nevettem. Hogy lenne már káros. :D Max hülye kérdéseket fogsz tőle feltenni. (remélem érted)
2014. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni, mert sajnos rögzülhet, mint önmagunknak örömszerző tevékenység és így bizonyos mértékben függővé lehet válni. Ha unatkozol, inkább sportolással mozgasd magad.
2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Áhh nem lesz semmi bajod, sőt jó is :)

17/f

2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többet ugy sem birsz,mint amire vágyat érzel .

Ezt már a válaszolóknak írom,aki naponta több szexet nyom le ,az meg sex függő lesz ,vagy csak "nagyszájú"

2014. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Nyugodj meg, a világon semmi bajod nem lesz tőle. Ne hidd el azt a sok hülyeséget, amit ilyenkor szoktak mondani. (Megvakulás, gerincsorvadás, stb.) Az idegrendszerednek pedig egyenesen jót tesz, mert feszültségoldó hatása van. Hiszen az erős szexuális vágyaidat kielégíti.
2014. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki maszturbál szinte,nem lesz bajod,csak ne vidd túlzásba.Sőt amit előnye lehet hogy a fityma tornáztatva van ilyenkor legalább.
2014. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem káros! Recskázz csak bátran, mindenki ezt csinálja ebben a korban!
2015. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!