Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Savcsökkentőt szedjem vagy ne?

Savcsökkentőt szedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Orvosom savcsökkentőt irt fel hogy szedjem 3 hónapig, de nem bizok az orvosokban, illetve nem szeretek gyógyszereket szedni.
2022. márc. 19. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Hát ebben az esetben a táplálkozásodon kell változtatni.

Ha biztosra szeretnél menni, akkor keress fel egy dietetikust!

2022. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
De házilag is ki tudod gyűjteni internetről az infókat hogy mit célszerű enni és mit pl. tilos.
2022. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

sok a savad, akkor te érzed. sok minden okozhatja - stresz, fűszeres, egészségtelen kaja/rendszertelenség, dohányzás, alkohol stb.

Az orvos nem véletlen írta fel, de nekem a refluxra - gyomorsavra jót tett a Salvus víz, meg lefekvéskor egy kis kanál szódabikarbóna, langyos vízzel.

2022. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdező: Hát nekem igazából nincs nagyon savam, ledugták a csövet és kiderült, hogy rekeszsérv, de mütét helyett 3 hónapig savcsökkentőt irtak fel...
2022. márc. 19. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mi van?? 😬🙄
2022. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt, én csak akkor szedem pár napig ha érzem, hogy sok a savam.
2022. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Polipot akarsz szedd
2022. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!