Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet? Egyik családta...

Mi baja lehet? Egyik családtag reggel normális, beszélgetünk stb, Aztán délelőtt rájon valami, kötözködési inger, mindenkibe beleköt/vitázik besápad!

Figyelt kérdés

Még az élő fába is belekötne!

Ha mást felidegesít szetintem úgy érzi jól magát!

Mi baj ez?


Estére lenyugszik!

Másnap délelőtt kezdődik ismét!



2022. márc. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hülye
2022. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Haldokol.


Haldoklás 5 fázisa:


Elutasítás

Düh

Alkudozás

Depresszió

Belenyugvás


Ő most valahol a düh és az alkudozás közötti fázisban van.

2022. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ez a családtag szokott alkoholt fogyasztani?
2022. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is alkoholra gyanakszok.

Az szokott ilyesmit okozni. Lehet hogy amíg nem látja senki iszik egy keveset, és rá így hat ki. Ismerek is ilyen embert, konkrétan kötekedősre issza magát. Borzasztó.

2022. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol vagy nyugtató lehet. Este megissza/beszedi, reggel még kitart a hatás, aztán jön a megvonás, amikor kötekedni kezd.
2022. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is valami szerhasználat vagy piálás lehet a dologban. Mondjuk vannak akiknek tényleg napszakhoz kötődik a viselkedése, én például este oldottabb vagyok.
2022. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen magával nincsen kibékülve és ezt a környezetére vetíti ki. Jót tenne neki, ha valamelyikőtök leülne vele sok sok empátiával beszélgetni. Valamilyen sérülés érhette iskolában, munkahelyen, akárhol, amivel próbál megbirkózni. Sértett. Rosszul érzi magát. Nem kell egyből arra gondolni, hogy idióta..
2022. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!